Lenovo All-In-One AIO-27IRH9 FullHD100Hz i7-13620H 16GB SSD1TB W11
Με κάθε αγορά AIO PC, ΔΩΡΟ επέκταση επίσημης εγγύησης στα 4 χρόνια.
Το νέο Ideacentre AlO είναι και κομψό και ισχυρό αλλά και οικονομικά προσιτό!
Tο Lenovo Ideacentre All-In-One είναι η νουμερο ένα επιλογή! Με το όμορφο, ανανεωμένο και λεπτό design του, η νέα σειρά AIO σας υπόσχεται μια εξαιρετική εμπειρία χρήσης καθώς και εξοικονόμηση χώρου στην εργασία ή στο σπίτι σας χωρίς περιττά καλώδια . Απολαύστε την αγαπημένη σας ταινία ή πραγματοποιήστε οποιαδήποτε επαγγελματική εργασία σε μια οθόνη IPS χώρις περιθώρια στις τρείς πλευρές, FullHD ανάλυσης με 99% sRGB πιστότητα χρωμάτων και φυσικά ξεκούραστα καθώς διαθέτει πιστοποιήσεις TUV Low Blue Light ενώ ταυτόχρονα χάρις τον καθαρό και δυνατό ήχο με 2 ηχεία ισχύος 3W by HARMAN, η εμπειρία θέασης θα φτάσει σε άλλα επίπεδα!
Σημεία Υπεροχής:
Επεξεργαστής Intel Core i7-13620H
16GB RAM DDR5 | SSD 1TB
Εντυπωσιακή οθόνη 27
Κάμερα υψηλής ανάλυσης 5.0MP + IR sensor
Εξαιρετική ποιότητα ήχου 2x3W ηχεία by HARMAN
Χαρακτηριστικά:
Οθόνη
Διαγώνιος 27
Ανάλυση 1920x1080
Τύπος πάνελ IPS
Χαρακτηριστικά FHD 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light
Επεξεργαστής
CPU Intel Core i7
Μοντέλο CPU Intel Core i7-13620H
Χαρακτηριστικά 24M Cache, up to 4.9GHz [10C (6P + 4E) / 16T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB]
Μνήμη
RAM 16GB
Τύπος Μνήμης DDR5-5200
Δίσκος
Τύπος Δίσκου SSD ( M.2 2280 PCIe4.0x4 NVMe)
Χωρητικότητα Δίσκου 1TB
Συνδεσιμότητα
Ασύρματες Wi-Fi 6, 11ax 2x2 + Bluetooth 5.2
Κάμερα 5.0MP + IR sensor
Οπτικό μέσο
DVD Δεν διαθέτει
Γραφικά
Κάρτα Γραφικών Intel UHD Graphics
Μνήμη γραφικών Shared
Λογισμικό
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Home
Πρόσθετα
Πληκτρολόγιο Ενσύρματο USB Calliope Keyboard, White, English
Ποντίκι Ενσύρματο USB Calliope Mouse, White
Εγγύηση
Διάρκεια εγγύησης Δύο (2) έτη
Τύπος εγγύησης Pick-Up & Return (στο χώρο σας)
  • 16GB RAM DDR5 | SSD 1TB
  • Κωδικός Προϊόντος: L26284
  • Διαθεσιμότητα: Άμεσα Διαθέσιμο
     24 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ
    Εξέλιξη Τιμής
  •  24 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ
Ετικέτες: lenovo, all-in-one, aio-27irh9, fullhd*100hz, i7-13620h, 16gb, ssd1tb, w11, 27inch, CustomLabel={ΔΩΡΟ 4 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ}