Lenovo All-In-One AIO-27AKP10 FullHD100Hz RyzenAI7-350 32GB SSD1TB W11 LunaGrey 99%sRGB *Copilot+PC
Με κάθε αγορά AIO PC, ΔΩΡΟ επέκταση επίσημης εγγύησης στα 4 χρόνια.
Το νέο Ideacentre AlO είναι και κομψό και ισχυρό αλλά και οικονομικά προσιτό!
Tο Lenovo Ideacentre All-In-One είναι η νουμερο ένα επιλογή! Με το όμορφο, ανανεωμένο και λεπτό design του, η νέα σειρά AIO σας υπόσχεται μια εξαιρετική εμπειρία χρήσης καθώς και εξοικονόμηση χώρου στην εργασία ή στο σπίτι σας χωρίς περιττά καλώδια . Απολαύστε την αγαπημένη σας ταινία ή πραγματοποιήστε οποιαδήποτε επαγγελματική εργασία σε μια οθόνη IPS χώρις περιθώρια στις τρείς πλευρές, FullHD ανάλυσης με 99% sRGB πιστότητα χρωμάτων και φυσικά ξεκούραστα καθώς διαθέτει πιστοποιήσεις TUV Low Blue Light ενώ ταυτόχρονα χάρις τον καθαρό και δυνατό ήχο με 2 ηχεία ισχύος 3W by HARMAN, η εμπειρία θέασης θα φτάσει σε άλλα επίπεδα!
Σημεία Υπεροχής:
Επεξεργαστής AMD Ryzen AI 7 350
32GB RAM DDR5 | SSD 1TB | AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS
Εντυπωσιακή οθόνη 27in IPS Anti-glare, 99% sRGB
Κάμερα υψηλής ανάλυσης 5.0MP + IR sensor
Εξαιρετική ποιότητα ήχου 2x3W ηχεία by HARMAN
Χαρακτηριστικά:
Οθόνη
Διαγώνιος 27
Ανάλυση 1920x1080
Τύπος πάνελ IPS
Χαρακτηριστικά 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light
Επεξεργαστής
CPU AMD Ryzen AI 7
Μοντέλο CPU AMD Ryzen AI 7 350
Χαρακτηριστικά Max Boost Clock 5.0GHz (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
AI PC Copilot+ PC
Μνήμη
RAM 32GB
Τύπος Μνήμης DDR5-5600
Δίσκος
Τύπος Δίσκου SSD ( M.2 2280 PCIe4.0x4 NVMe)
Χωρητικότητα Δίσκου 1TB
Συνδεσιμότητα
Ασύρματες Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + Bluetooth 5.3
Κάμερα 5.0MP + IR sensor
Γραφικά
Κάρτα Γραφικών AMD Radeon 860M Graphics
Μνήμη γραφικών Shared
Λογισμικό
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Home
Πρόσθετα
Πληκτρολόγιο Ενσύρματο USB Calliope Keyboard, Luna Grey, English
Ποντίκι Ενσύρματο USB Calliope Mouse, Luna Grey
Εγγύηση
Διάρκεια εγγύησης Δύο (2) έτη
Τύπος εγγύησης Pick-Up & Return (στο χώρο σας)
  • Κωδικός Προϊόντος: L27550
  • Διαθεσιμότητα: Άμεσα Διαθέσιμο
     24 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ
    Εξέλιξη Τιμής
  •  24 ΑΤΟΚΕΣ ΔΟΣΕΙΣ
Ετικέτες: lenovo, all-in-one, aio-27arr9, fullhd*100hz, ryzen3-7335u, 8gb, ssd512gb, dos, cloudgrey, 99srgb, 27inch fullhd100hz, ryzen7-8845hs, 16gb, ssd1tb, pcs, summer, sales, CustomLabel={ΔΩΡΟ 4 ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ}